.. | kontakt | druk

Kasia Kowalska

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Jak rzecz665/6672422119241428
2.Oto ja68714122111431058
3.A to co mam7102625124348128
4.Chcę znać swój grzech7421715191341144
5.Coś optymistycznego7611715212174784
6.Tak mi ciebie brak76920176131301206
7.Straciłam swój rozsądek78514123111391088
8.Co może przynieść nowy dzień8501816113177763
9.Wyrzuć ten gniew86011718393607
10.Pełni obaw8734032
11.I będziesz znów kochać8799129
12.Jesteś odrobiną szczęścia8871040
13.To, co może przyjść9284039
14.Nobody9742019418166850
15.Być tak blisko98416141111461016
16.Będę jak99812130
17.Starczy słów10106038
18.Bezpowrotnie105719145131371116
19.Antidotum10771412610711930
20.Pieprz i sól109211724
21.To co dobre117418161131301196
22.Prowadź mnie119314033
23.Domek z kart122010041
24.A ty czego chcesz?14011050
25.Spowiedź14184041
26.Maskarada14435039
27.Kwiaty we włosach160413036
28.Aya17971414811831757
29.Alannah (Tak niewiele chcę)18869823
30.Teraz kiedy czuję19189038
31.Dla taty19501037

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Kasia Kowalska31
2.Kasia Kowalska & Kostek Yoriadis1
3.Lady Pank & Kasia Kowalska1
4.Piersi & Kasia Kowalska2

^ [góra strony]