.. | kontakt | druk

Urszula

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Fatamorgana '82137646861722
2.Luz-blues, w niebie same dziury3943153143348
3.Dmuchawce, latawce, wiatr601413113167842
4.Michelle ma belle725120114125
5.Malinowy król1151010281031499
6.Polka idolka1202234
7.Podwórkowa kalkomania1247795432469
8.Wielki odlot13966143163262
9.Szał sezonowej mody14676124223051
10.Temat Bożeny1548523
11.Próba sił1786421
12.Kto zamiast mnie2245326
13.Czy to miłość to co czuję3625324
14.Rysa na szkle39515153121351132
15.Woodstock '947027321
16.Na sen7381816114178746
17.Niebo dla ciebie7522117115212561
18.Ja płaczę76915146131251247
19.Biała droga7961615213169825
20.Anioł wie8642019115179743
21.dnie-ye!8763226
22.Żegnaj więc8879719233992
23.Rysa na szkle9141210107502312
24.Depresja9277037
25.Piesek twist10056039
26.Klub samotnych serc10143047
27.To, co było raz (nie wróci już)10627045
28.Dziś już wiem12348523

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Kayah & Urszula1
2.Urszula28
3.Urszula & Budka Suflera5
4.Urszula & Jumbo1

^ [góra strony]