.. | kontakt | druk

Urszula

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Fatamorgana '82137646861710
2.Luz-blues, w niebie same dziury3943153143333
3.Dmuchawce, latawce, wiatr601413113167831
4.Michelle ma belle725120114109
5.Malinowy król1151010281031487
6.Polka idolka1202234
7.Podwórkowa kalkomania1247795432459
8.Wielki odlot13966143163247
9.Szał sezonowej mody14676124223038
10.Temat Bożeny1548523
11.Próba sił1786421
12.Kto zamiast mnie2245326
13.Czy to miłość to co czuję3625324
14.Rysa na szkle39515153121351123
15.Woodstock '947027321
16.Na sen7381816114178736
17.Niebo dla ciebie7522117115212551
18.Ja płaczę76915146131251236
19.Biała droga7961615213169814
20.Anioł wie8642019115179733
21.dnie-ye!8763226
22.Żegnaj więc8879719233976
23.Rysa na szkle9141210107502302
24.Depresja9277037
25.Piesek twist10056039
26.Klub samotnych serc10143047
27.To, co było raz (nie wróci już)10627045
28.Dziś już wiem12348523

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Kayah & Urszula1
2.Urszula28
3.Urszula & Budka Suflera5
4.Urszula & Jumbo1

^ [góra strony]