.. | kontakt | druk

Dżem

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Ballada o malarzu28217283638
2.Kim jestem?714317393590
3.Dzień, w którym pękło niebo12166132123416
4.Naiwne pytania18097144223064
5.Skazany na bluesa20410820224099
6.Boże daj dom2609328
7.Modlitwa III — pozwól mi…36187116412525
8.Sen o Viktorii505141197542224
9.List do M.5201513810751871
10.Jak malowany ptak5391910135203118
11.Autsajder5767328
12.Dzikość mego serca68611033
13.Alex8158035
14.Wehikuł czasu84712725
15.Mała Aleja Róż8689031
16.Być albo mieć951115142123422
17.To ja złodziej9605522
18.Do kołyski1179494613546530
19.Do przodu15021212127352676
20.Partyzant15152828126372103
21.Strach1600171711151041497

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Dżem21
2.Tadeusz Nalepa & Dżem1

^ [góra strony]