.. | kontakt | druk

Perfect

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Opanuj się14454542204
2.Pepe wróć15575532225
3.Lokomotywa z ogłoszenia28777831743
4.Chcemy być sobą1588381021498
5.Nie bój się tego wszystkiego186565522244
6.Pocztówka do państwa Jareckich199484332700
7.Autobiografia21/221817117259332
8.Co za hałas, co za szum345343342675
9.Nieme kino3999191391068
10.Idź precz4677271071441
11.Wyspa, drzewo, zamek526616821750
12.Dla zasady nie ma sprawy564474442426
13.Żywy stąd nie wyjdzie nikt28898114342686
14.Nie płacz Ewka5291411391001522
15.Ołowiana kula65611784372604
16.Całkiem inny kraj6631816116218526
17.Kołysanka dla nieznajomej68316133121391072
18.Oddech Rosji6967425
19.Idźcie do domu806131122
20.Wyznanie lwa8195227
21.Niepokonani82752511495615
22.Zamykam oczy, widzę przestrzeń919151179791796
23.Śmigło9274040
24.Ten moment934/9353039
25.Miłość rośnie w nas9467328
26.Raz po raz (straszą nas)149614033
27.Wszystko ma swój czas16842020218189663
28.Strażak16997031
29.Odnawiam dusze1707161595482343
30.Droga bez łez1726111022
31.Dobre dni18107623
32.Tylko mnie kołysz18189037
33.Ludzie niepowszedni18337425

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Perfect33
2.Perfect i Patrycja Markowska1
3.Perfect i Polska Orkiestra Radiowa1

^ [góra strony]