.. | kontakt | druk

Perfect

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Opanuj się14454542224
2.Pepe wróć15575532245
3.Lokomotywa z ogłoszenia28777831761
4.Chcemy być sobą1588381021515
5.Nie bój się tego wszystkiego186565522264
6.Pocztówka do państwa Jareckich199484332724
7.Autobiografia21/221817117259343
8.Co za hałas, co za szum345343342698
9.Nieme kino3999191391086
10.Idź precz4677271071459
11.Wyspa, drzewo, zamek526616821768
12.Dla zasady nie ma sprawy564474442446
13.Żywy stąd nie wyjdzie nikt28898114342709
14.Nie płacz Ewka5291411391001540
15.Ołowiana kula65611784372625
16.Całkiem inny kraj6631816116218539
17.Kołysanka dla nieznajomej68316133121391090
18.Oddech Rosji6967425
19.Idźcie do domu806131122
20.Wyznanie lwa8195227
21.Niepokonani82752511495615
22.Zamykam oczy, widzę przestrzeń919151179791815
23.Śmigło9274040
24.Ten moment934/9353039
25.Miłość rośnie w nas9467328
26.Raz po raz (straszą nas)149614033
27.Wszystko ma swój czas16842020218189678
28.Strażak16997031
29.Odnawiam dusze1707161595482363
30.Droga bez łez1726111022
31.Dobre dni18107623
32.Tylko mnie kołysz18189037
33.Ludzie niepowszedni18337425

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Perfect33
2.Perfect i Patrycja Markowska1
3.Perfect i Polska Orkiestra Radiowa1

^ [góra strony]