.. | kontakt | druk

Pustki

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Telefon do przyjaciela1243118135302826
2.Tchu mi brak12601413810781823
3.Słabość chwilowa1273139124272898
4.Nic do powiedzenia12962315811721915
5.Koniec kryzysu13224044
6.Wesoły jestem13778031
7.Parzydełko13902013166203136
8.Nie zgubię się w tłumie (remix)14113128
9.Wiersz o szukaniu1435109165143351
10.Kalambury14505224
11.Lugola149828201016941620
12.Się wydawało1675171447751864
13.Tyle z życia167818326
14.Wyjeżdżam!16938033
15.Lepiej osobno172412038
16.O krok175828244141161343
17.Liczę do dwóch179432224

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Pustki17
2.Pustki i Artur Rojek1

^ [góra strony]