.. | kontakt | druk

Brodka

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Ten11801714138452422
2.Dziewczyna mojego chłopaka119714121111711927
3.Miałeś być12151512129512292
4.Znam cię na pamięć12931510155213093
5.W pięciu smakach14902019315165846
6.Granda15012020316165845
7.Krzyżówka dnia15181515149372626
8.Varsovie1578282812739083
9.Dancing Shoes16051414139402541
10.Horses1778313112941463
11.Santa muerte17882322419227494
12.Up In the Hill18111413139392568
13.My Name Is Youth18247619243892
14.Varsovie (MTV Unplugged)19235422

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Brodka14
2.Brodka & A_GIM1
3.Silver Rocket feat. Monika Brodka1

^ [góra strony]