.. | kontakt | druk

Anita Lipnicka

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.I wszystko się może zdarzyć765262512437890
2.Piękna i rycerz7742322121267299
3.Mosty79015143121361107
4.I tylko noce82312034
5.Historia jednej miłości85016153131411058
6.O niczym86812031
7.Gin z tonikiem88613918263731
8.Jestem powietrzem9781412910711922
9.Ballada dla śpiącej królewny99112042
10.Moje oczy są zielone10057042
11.Car Door14471916157302817
12.You Change Me14661312610691947
13.Hen, hen164919181012881683
14.Vena amoris165987133173196
15.Trzecia zima16707717483610
16.Ptasiek17992827226355113

 

^ [góra strony]