.. | kontakt | druk

Myslovitz

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Myslovitz699159115332712
2.Maj72111034
3.Krótka piosenka o miłości7354036
4.Z twarzą Marilyn Monroe748129107562182
5.Peggy Brown7692017215182715
6.Blue Velvet7846042
7.Scenariusz dla moich sąsiadów812119174163269
8.Margaret8208228
9.To nie był film83410967462380
10.Zwykły dzień85196116392557
11.Długość dźwięku samotności923292812843151
12.My9371717115198616
13.Chłopcy9572323118213548
14.Polowanie na wielbłąda96618171113841739
15.Dla Ciebie9812727318193642
16.Acidland10562120117222512
17.Sprzedawcy marzeń10751616115200608
18.Chciałbym umrzeć z miłości10952727119199612
19.Sei Taing Kya11311615148342699
20.Sound of Solitude11374230
21.Behind Closed Eyes114921197151371108
22.Życie to surfing11892121118263320
23.Mieć czy być12622121113205587
24.Nocnym pociągiem aż do końca świata12833130122330156
25.W deszczu maleńkich żółtych kwiatów13051616113189663
26.Znów wszystko poszło nie tak13221919911931630
27.Ukryte1523242410161211281
28.Art brut15361412146282869
29.Przypadek Hermana Rotha15515227
30.Such a Shame15729040
31.Trzy sny o tym samym16109815283602
32.Prędzej, później, dalej163111955612087
33.Wszystkie ważne zawsze rzeczy16423230
34.Telefon16526625
35.Tysiąc żurawi171644153123417

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Marek Grechuta & Myslovitz1
2.Myslovitz35

^ [góra strony]