.. | kontakt | druk

Myslovitz

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Myslovitz699159115332721
2.Maj72111034
3.Krótka piosenka o miłości7354036
4.Z twarzą Marilyn Monroe748129107562190
5.Peggy Brown7692017215182721
6.Blue Velvet7846042
7.Scenariusz dla moich sąsiadów812119174163281
8.Margaret8208228
9.To nie był film83410967462388
10.Zwykły dzień85196116392566
11.Długość dźwięku samotności923292812843152
12.My9371717115198624
13.Chłopcy9572323118213557
14.Polowanie na wielbłąda96618171113841750
15.Dla Ciebie9812727318193650
16.Acidland10562120117222519
17.Sprzedawcy marzeń10751616115200616
18.Chciałbym umrzeć z miłości10952727119199620
19.Sei Taing Kya11311615148342709
20.Sound of Solitude11374230
21.Behind Closed Eyes114921197151371117
22.Życie to surfing11892121118263323
23.Mieć czy być12622121113205596
24.Nocnym pociągiem aż do końca świata12833130122330157
25.W deszczu maleńkich żółtych kwiatów13051616113189670
26.Znów wszystko poszło nie tak13221919911931641
27.Ukryte1523242410161211291
28.Art brut15361412146282878
29.Przypadek Hermana Rotha15515227
30.Such a Shame15729040
31.Trzy sny o tym samym16109815283612
32.Prędzej, później, dalej163111955612096
33.Wszystkie ważne zawsze rzeczy16423230
34.Telefon16526625
35.Tysiąc żurawi171644153123426

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Marek Grechuta & Myslovitz1
2.Myslovitz35

^ [góra strony]