.. | kontakt | druk

Myslovitz

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Myslovitz699159115332704
2.Maj72111034
3.Krótka piosenka o miłości7354036
4.Z twarzą Marilyn Monroe748129107562175
5.Peggy Brown7692017215182710
6.Blue Velvet7846042
7.Scenariusz dla moich sąsiadów812119174163260
8.Margaret8208228
9.To nie był film83410967462373
10.Zwykły dzień85196116392551
11.Długość dźwięku samotności923292812843151
12.My9371717115198612
13.Chłopcy9572323118213545
14.Polowanie na wielbłąda96618171113841732
15.Dla Ciebie9812727318193638
16.Acidland10562120117222507
17.Sprzedawcy marzeń10751616115200604
18.Chciałbym umrzeć z miłości10952727119199608
19.Sei Taing Kya11311615148342692
20.Sound of Solitude11374230
21.Behind Closed Eyes114921197151371101
22.Życie to surfing11892121118263315
23.Mieć czy być12622121113205584
24.Nocnym pociągiem aż do końca świata12833130122330153
25.W deszczu maleńkich żółtych kwiatów13051616113189658
26.Znów wszystko poszło nie tak13221919911931624
27.Ukryte1523242410161211275
28.Art brut15361412146282861
29.Przypadek Hermana Rotha15515227
30.Such a Shame15729040
31.Trzy sny o tym samym16109815283589
32.Prędzej, później, dalej163111955612080
33.Wszystkie ważne zawsze rzeczy16423230
34.Telefon16526625
35.Tysiąc żurawi171644153123404

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Marek Grechuta & Myslovitz1
2.Myslovitz35

^ [góra strony]